WORKI SAKO

 

Polski producent foteli relaksacyjnych. Oferta skierowana szczególnie do najmłodszych. Zapewni im wygodny odpoczynek ale również pyszna zabawę. Dzięki kolorowym geometrycznym pufom, dziecko może tworzyć bezpieczne konstrukcje, jak domki, zamki czy fortece.

Młode matki również skorzystają na produktach marki FUNNY. Miękkie i przynoszące ulgę dla kręgosłupa fotele, przyniosą uczucie relaksu i odpoczynku. Podczas karmienie pozwolą na dobranie najkorzystniejszej pozycji dla matki i maleństwa.

Firma mebel24.pl stawia na jakość i design. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości ekoskóry. Są mocno i solidnie przeszyte, co daje gwarancje długiego użytkowania.

Cały sekret wygody i komfortu tkwi w wypełnieniu. Producent stosuje tylko oryginalne wypełnienie dziewiczym granulatem styropianowym, który przeznaczony jest  do mebli. Odpowiednio przygotowany posiada właściwą gęstość, wytrzymałość i sprężystość. To właśnie miliony sprężystych kuleczek współpracują, by dopasować się perfekcyjne do naszego ciała.  Dodatkową zaletą jest pełne odizolowanie od zimnej podłogi!

Firma mebel24.pl posiada certyfikat „Firmy Przyjaznej Internautom” – daje to nam zapewnienie bezpiecznych zakupów. Na wszystkie wyroby jak i na meble dla dzieci udzielana jest 12 miesięczna gwarancja.

[nggallery id=8]

 

MEBEL24.PL

INFOLINIA : 603 634 524
pn – pt w godz. 8:00 do 20:00
sb – ndz w godz. 10:00 do 18:00
email: mebel24@gmail.com